TV Productions
We enjoyed constructive cooperation in the well known tv shows, which produced good results!

Speed on the water

„Speed on the water” to miejsce dla wszystkich fanów (oraz fanów aspirujących) motorówek, skuterów wodnych, wakeboardów oraz nart wodnych. Pokażemy i zawodowców, i amatorów. Wyjaśnimy, na czym każda z dyscyplin polega, jakie uprawnienia potrzebne są do uprawiania danego sportu, jakiego potrzeba sprzętu i, co najważniejsze, jak zacząć?
Porozmawiamy z właścicielami wypożyczalni sprzętu, klubów motorowodnych, czy wyciągów. Udowodnimy, że na taki sport stać w zasadzie każdego, a w dodatku nie jest to wcale takie trudne!

TOP MODEL

Producenci programu przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, aby spośród tysięcy amatorek pragnących zaistnieć w świecie mody, wybrać te najpiękniejsze. Dziewczyny wyselekcjonowane podczas przesłuchań w czterech miastach Polski, pojadą tym razem na zgrupowanie, gdzie zmierzą się z wymagającymi zadaniami. Postępy uczestniczek śledzić będzie jury pod wodzą jednej z najseksowniejszych kobiet świata – Joanny Krupy. Towarzyszyć jej będzie oczywiście Dawid Woliński, czołowy polski projektant mody, oraz najbardziej rozchwytywany polski fotograf mody – Marcin Tyszka. Tym razem w wyborze top modelki wspierać ich będzie Katarzyna Sokołowska, reżyser i choreograf największych wydarzeń modowych w kraju! Tradycyjnie oparciem i opiekunem dla modelek będzie nieoceniony w tej roli Michał Piróg

MAMY CIĘ

To program, który budził grozę wśród gwiazd. Dziwne sytuacje, niezrozumiałe zachowania, niewiarygodne spotkania. Jedni twardo udawali, że wszystko jest w porządku, inni wpadali w furię, pozostali nie czuli, że coś się święci. Gdy padało słynne "Mamy Cię!" – reakcje ofiar też bywały różne. Drżyjcie! "Mamy Cię!" ponownie na antenie TVN! A wkręcać będą mistrzowie słownego sparingu, posiadacze nietuzinkowego humoru – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Sprawdzą granice wytrzymałości niejednej znanej persony...
"Mamy Cię!" - polska wersja kanadyjskiego przeboju "Surprise, surprise" po 11 latach znowu na antenie TVN. Program skradł serca milionów widzów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Oprócz Kanady, w której pobił wszelkie rekordy popularności, był emitowany m.in. w: Szwajcarii, Belgii, Francji, Niemczech, Szwecji i Danii.

ODLOTOWY OGRÓD

Dominik Strzelec jest pasjonatem ogrodów i wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! "Odlotowy ogród" to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Dominik odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać. U bohaterów programu powstaną altany, oczka wodne, tarasy, płoty i strefy dla dzieci. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę właściciela. Widzowie natomiast zobaczą jak łatwa i przyjemna może być praca w ogrodzie.

WYDAJE CI SIĘ, ŻE UMIESZ JEŹDZIĆ

Będzie szybko, ryzykownie i widowiskowo. Uczestnicy otrzymają zadanie przejechania ustawionej przez twórców programu trasy. Na ich drodze staną różne przeszkody: szykany, pachołki i płyty poślizgowe. Będą musieli wykazać się precyzją w prowadzeniu i umiejętnością panowania nad autem. Czas będzie tylko jednym z elementów oceny. Jury zwróci też uwagę na fantazję i efektowność przejazdów. Może więc okazać się, że właściciel starego Matiza zrobi większe wrażenie niż posiadacz nowego Mercedesa. Szczęśliwcy, którym uda się wejść do finału będą mieli okazję usiąść za kierownicą takich perełek motoryzacji jak Subaru Impreza Sti, Porsche 911, czy Lamborghini Galardo.
Całość poprowadzi jedyny w swoim rodzaju Irek Bieleninik.

GADŻET

Magazyn o tym wszystkim, czego żona Ci nie kupi. Przetestujemy wszystko to, co jest na topie. Od prostych urządzeń do zaawansowanej technologii rodem z filmów science fiction. Ciekawe pomysły, sprytne rozwiązania, jednym slowem duża dawka elektroniki.
Gadżet to prezentacje produktów, testy konsumenckie i porady.

STACJA REAKTYWACJA

Problemy finansowe, niemiły i niefachowy personel, brud i wątpliwej jakości paliwo – kto tego nie zna... Przygodna stacja w trasie może sprawić wiele niespodzianek. Postanowiliśmy się tym zająć. Eksperci firmy Moya wraz z TVN Turbo pomogą kilku stacjom benzynowym zmienić ten obraz. Zajmiemy się gruntownym odświeżeniem wizerunku, sprawdzimy jakie problemy trapią personel i pomożemy je usunąć. Zajrzymy w każdy kąt, nawet do, przypominających często stajnię Augiasza, toalet. Zwrócimy uwagę, na jakość paliw, a także na to, co można na stacji zjeść i wypić. Jak zmienić przeciętną stację we wzorową? Co zrobić, żeby klient wychodził zadowolony i nie drżał na samą myśl o uzupełnieniu baku?

TURBO KAMERA

"Turbo Kamera" to pierwszy motoryzacyjny program interwencyjny. Na antenie gości niezmiennie z sukcesami od 2006 roku, zyskując wiernych widzów. Przez lata pomógł setkom poszkodowanych widzów. Obnażył nieudolność systemu prawnego i doradził jak rozwiązać wiele kontrowersyjnych sytuacji.
Prowadzący Juliusz Kaszyński oraz reporterzy postarają się dotrzeć do prawdy i pomóc w rozwiązaniu problemów widzów.
W programie podejmowane są tematy, które dotyczą wielu pokrzywdzonych stron oraz te, które dotyczą każdego użytkownika dróg. Dla dziennikarzy "Turbo Kamery" nie ma tematów trudnych, czy niewygodnych.

MAGAZYN ŻEGLARSKI

Magazyn Żeglarski skierowany jest do szerokiego grona miłośników wiatru i wody - do tych wszystkich, którym wiatr we włosach i chlupot wody pod dziobem podnosi poziom adrenaliny. Chcemy pokazać, czym jest żeglarstwo, jak zabrać się do kitesurfingu, dlaczego nurkowanie jest dostępne niemal dla wszystkich. Chcemy zarazić Was naszą pasją - miłością do wody i wiatru.
Contact
FULL SERVICE CREATIVE FILM STUDIO
High tide pictures
Elektoralna St. 4/6/68
00-139 Warsaw
 
NIP 796 265 42 40
REGON 2345423240
 
info@hightidetv.tv
mobile: +48 519 520 084
join us!
copyright 2014 by High Tide Pictures. All rights reserved.