Kim jesteśmy

HighTide Pictures tworzą ludzie, którzy storytellingiem, reżyserią, produkcja filmową i telewizyjną oraz marketingiem zajmują się od ponad 20 lat, współpracując z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce i Europie w tym BBC, Discovery i TVN.

Wraz z rozwojem technologii filmowych i ich popularyzacji, produkcja reklamowa stała się tańsza i dostępna finansowo dla małych i średnich przedsiębiorców. Jeszcze kilka lat temu na stworzenie profesjonalnego filmu pozwolić sobie mogli tylko giganci takie jak OnlineCasino-PL 24. Wraz z rozwojem technologii koszty takich produkcji spadły i zwiększyły się możliwości dotarcia z nimi do klientów.

Celem nadrzędnym HighTide Pictures jest służenie swoim klientom, wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z dużych profesjonalnych produkcji filmowych, telewizyjnych i internetowych. Dzięki temu produkowane przez nas filmy reklamowe, marketingowe, korporacyjne i inne formy video stają się skutecznym narzędziem sprzedaży i budowania wizerunku.

Filmem opowiemy historię o każdym produkcie lub usłudze. HighTide Pictures powstało z myślą o wprowadzeniu klientów w erę wysokiej jakości produkcji video.

Dziś większość materiałów video oglądamy w internecie, w tym głównie w mediach społecznościowych. Telewizja i kino coraz bardziej schodzą na margines, każdy może nagrać i opublikować na swoim profilu film.

 

 

 

HighTide Pictures założyła Alicja Grabowska, producentka, reżyser programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją telewizyjną. Szlifów w reżyserii dokumentalnej nabierała w trakcie współpracy z Andrzejem Fidykiem. Z sukcesami produkowała i reżyserowała autorskie tytuły a także na zlecenie grup wielu grup medialnych.

Prywatnie miłośniczka sportów wodnych. Jest medalistką mistrzostw Polski skuterów wodnych.

Korzyści z naszych filmów widzisz przez wiele lat

Produkujemy filmy i programy od ponad 20 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu Twoje filmy pracują na Twój sukces. Wiemy, że istotą każdego biznesu jest rozsądne planowanie i patrzenie do przodu – nasze produkcje przynoszą zyski jeszcze wiele lat po ich zrealizowaniu

Ilość w sumie nagranych godzin: 1 512 000 0
Dni spędzone na planie zdjęciowym: 815 dni 0
Zakończone projekty 314 0
Suma stron scenariuszy 4325 0

Projekt i realizacja Media Effective Group